Asistent daňového poradcu

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Černyševského 26, Bratislava, M.M.Hodžu 3 Banská Bystrica
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
– Vykonávanie ekonomických činností pod vedením certifikovaného daňového poradcu.
– Pripravovanie daňových stanovísk v slovenskom a/alebo cudzom jazyku
– Registrovanie daňových subjektov na príslušných daňových úradoch.
– Komunikácia s klientmi spoločností a zástupcami daňovej správy.
– Príprava podkladov a dokumentov k daňovým kontrolám.
Iné výhody
– práca v stabilnej spoločnosti
– spolupráca so skúsenými daňovými poradcami
– možnosť osobného rozvoja, rastu a kariérneho postupu
– kontinuálne vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
účtovníctvo, dane, audit

Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – aktívne alebo Nemecký jazyk – aktívne
Vodičský preukaz
B
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Od uchádzača požadujeme:
– spoľahlivosť, komunikatívnosť, samostatnosť,
– analytické a logické myslenie, pracovné nasadenie,
– vítaná je špecializácia dane a účtovníctvo, skúsenosti v oblasti daňovej problematiky
– znalosť daňovej legislatívy